When you browse on this site, cookies collect data to enhance your experience and personalize the content and advertising you see.
Visit our Privacy Policy to learn more. By continuing to use the site, you agree to this use of cookies and data.

Počasí v ČR na webových stránkách portálu METEOPROG reprezentované prognostickými mapami, meteogramy, tabulkami a předpověďmi počasí pro více než 9000 měst, včetně 150 měst ČR, jež jsou kalkulovány číselným modelem předpovědi počasí.

Počítačové modelování se uskutečňuje ukrajinským centrem ekologických a vodních projektů – UCEVP. Od okamžiku černobylské havárie jsou jeho odborníci zapojováni do velkých projektů matematického modelování životního prostředí spolu s vedoucími vědeckými centry EU, USA a Ruska.

Webový portál METEOPROG užitím moderních znalostí v oblasti meteorologie umožňuje v ČR unikátní servis pro všechny, kdo mají zájem o podrobné meteorologické předpovědi.

Projekt METEOPROG se uskutečňuje sjednoceným úsilím internetových společností FanMedia a UCEVP.

Ukrajinské centrum ekologických a vodních projektů (UCEVP) bylo založeno v roce 1999 Akademií technologických věd Ukrajiny spolu se zaměstnanci Ústavu matematických strojů a systémů, jako vědecké, inženýrské a informační centrum, zaměřené na vývoj softwarových systémů pro zlepšování předpovědí počasí, hydrologického režimu řek a záplav, dynamiky pobřežní zóny moře, znečištění životního prostředí, radiologické bezpečnosti, ekologického managementu a řízení vodních systémů. Moderní způsob získávání dat o počasí.


METEOPROG.CZ

Kontakty

e-mail: info@meteoprog.com

tel. +38 044 206-11-70